środa, 5 października 2011

Przyjdź i zamieszaj w kotle..... 28-29 października 2011

Woda zaczyna bulgotać, składniki się zbierają i mieszają. Z kotłem jest jak z naszymi podróżami. Jest w nich miejsce na: wędrówkę, rower, kajaki, żagle, wyjazdy dalekie i bliskie. Dlatego Kocioł - bo w nim jak w zupie jest wszystko. Całość podgrzewa energia ta która drzemie także w nas.

Co z tym kotłem? To festiwal na który zapraszamy także was. Każdy może dodać relację ze swojej podróży. Regulamin i karta zgłoszenia jest na naszej stronie www.zke.az.pl
Wraz z festiwalem planujemy kilka atrakcji które na pewno się wam spodobają.
O tym wkrótce!!! Sprawdzajcie nas......

Kucharzy takich jak my jest wielu. Kilkoro zaprosiliśmy jako naszych gości.


Kto to będzie?
Damski i przesympatyczny skład kilku etapów Afryki Nowaka. Oto one:

Dagmara Ciarka - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, nauczycielką w Gimnazjum nr 5 im. Kazimierza Nowaka w Poznaniu, trenerka tenisa stołowego, instruktorka tenisa ziemnego, lekkiej atletyki, piłki siatkowej, zapalona rowerzystka. W projekcie Afryka Nowaka była liderką etapu przez zachodnie RPA.
Eliza Czyżewska – Studiowała psychologię, obecnie pracuje w dziale personalnym. Od niedawna odkrywa jak niezwykle ważna jest psychologia w ratownictwie i stara się zarażać tym innych. W projekcie Afryka Nowaka była liderem etapu jadącego przez RPA, obecnie na ile tylko może wspiera działania Sztafety i Stowarzyszenia. Wierzy w to, że nie ma rzeczy niemożliwych i potrzeba konsekwencji żeby realizować swoje marzenia. Aktywnie uprawia wspinaczkę wysokogórska, w sierpniu br. spełniając kolejne marzenie dotarła do Kirgistanu, „górskiego raju na ziemi”, który przebyła częściowo konno. Na co dzień myślami na morzu. A jak nie z liną w ręku, nie w siodle, to na pewno spotkacie ją na siodełku nieodłącznego już towarzysza dalekich eskapad – roweru. Wielokrotnie podróżowała rowerem po Europie, m.in. Litwa, Łotwa, Estonia i Bałkany.


Ewa Lica-Boruta - Pochodzi z Osieka (Kociewie), od 16 lat mieszka w Bydgoszczy. Pracuje w szkolnej bibliotece. W ramach projektu Witaj przygodo! organizuje spotkania z podróżnikami. Uwielbia rowerowe i piesze wypady ze znajomymi. Od dawna marzyła o wyprawie na Czarny Ląd i to się spełniło w ubiegłym roku. Uczestniczyła w IX etapie sztafety śladami Kazimierza Nowaka przez  Zimbabwe i część wschodniego RPA .


Julia Marchlewicz - Pochodzi z Koszalina, ukończyła biotechnologię na Uniwersytecie Gdańskim i Warszawskim. Na co dzień pracuje w firmie farmaceutycznej, a po godzinach wyznacza trasy wypraw, bliższych i dalszych, aby potem wcielać je w życie. Podróżowała po Szwecji, Jordanii, Chinach. W projekcie Afryka Nowaka uczestniczyła w etapie jadącym przez Namibię, Obecnie zaangażowana w organizację etapu finałowego algierskiego oraz koordynowanie prezentacji i wystaw dotyczących projektu.Joanna Parchoć - pochodzi ze Świdwina, mieszka w Poznaniu, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, nauczycielka w Gimnazjum nr 5 im. Kazimierza Nowaka w Poznaniu, trenerka tenisa stołowego. W projekcie Afryka Nowaka była uczestniczką etapu przez zachodnie RPA.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza