czwartek, 16 grudnia 2010

Po kresach i bezkresach Rosji...

Tak jak myślałem było MAGICZNIE. Film nakręcony "od serca" z fajnym pomysłem, doskonałym komentarzem i muzyką. Autorzy opowiadali ze szczegółami o swoich przygodach, o ludziach których spotkali, o smaku wody, ryb. Jak użyć równoległej toalety typu "narciarz" ;-) Jak przetrwać na szlaku, jak znaleźć szlak - czy tam są szlaki? Gdzie nocować? Czy w "bani" (to taka łaźnia) jest fajnie.

Nasi goście: Leszek, Monika, Sylwek

Nasi podróżnicy mówili że Rosja jest  wbrew pozorom bezpieczna, ludzie są życzliwi. Są tam bankomaty, telefonia komórkowa itp. czego się trochę nie spodziewali. Po spotkaniu była okazja żeby wymienić własne podróżnicze doświadczenia z innych podróży.
Jako gadżet z kraju w którym byli zobaczyliśmy prawdziwe buriackie szachy, zrobione z filcu. Można je łatwo zrolować (planszę ). Całość fajnie składa się w sprytna paczkę widać ją z tyłu. Figurki są odrobinę inne ale bardzo ciekawe.

Dla tych co nie byli. Film "kresy i bezkresy Rosji" trafił do naszego archiwum i tak jak mówiliśmy zrobimy sobie przegląd prezentacji i będziecie mogli wybrać najlepszą z nich.

Cieszę się że odwiedziło nas kilku nowych podróżników - serdecznie ich pozdrawiamy i zapraszamy na następne spotkania. Zawsze w środę zawsze w Magazyn Cafe.

petrosBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza