środa, 1 stycznia 2014

Nowy katalog

Przecież nowy rok to sprawa umowna. To kolejny dzień w którym dalej dążymy do swego celu. Zmienia się tylko licznik i przez kilka pierwszych dni mylimy się z datą. No dobra jesteśmy o rok starsi.
To jednak czas umownego zakończenia czegoś i nowego początku. Ile było już tych noworocznych obietnic? :-)
Jest 21 wiek więc juz od jakiegoś czasu co roku zakładam taki katalog gdzie zapisuję to co się wydarza w danym roku - spróbujcie - to fajne. Zdajemy sobie sprawę ile udało się zrobić.
Ostatnią pozycją w moim katalogu 2013 jest Ekspedycja Szczyra - zakończenie sezonu kajakowego 2013.
Nie liczyłem że w grudniu uda się namówić na kajaki 23 osoby... a jednak.
Może to znak że "... Nasz naród jak lawa, Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi; Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi.”
Jednym słowem nie jest tak źle. Zmieniamy się i być może to najtrudniej zauważyć.
Komandor spływu - Rafał zaprosił gości także spoza Złotowa, tym milej było poznać się - na pewno się spotkamy na innych rzekach.
Przy wspólnym ognisku wymieniliśmy się prezentami. Były momenty napięcia - co to będzie? Wszyscy dostali to co chcieli - Niespodziankę!!
Wspólna zupa to jest to. Na początku kolor był nieco niepokojący- fioletowy. Ale jak niektórzy zapewne wiedzą - zupa zawsze wychodzi.
Była gitara, śpiewy - było fajnie.

Dziś przy zakładaniu następnego katalogu 2014 - pozostaje życzyć byśmy zawsze mieli czas by się wylogować z FB i innych komputerów do realu, by spotkać się poznać i pośpiewać.
Tego WAM życzę!!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza