czwartek, 31 marca 2011

Naprawdę czuć wiosnę...

Dlaczego? No bo coraz mniej z nas przychodzi - rzucamy się w wir imprez i wydarzeń. To dobrze tak jak mówiliśmy czas działać. (Żeby zimą było co wspominać).
Ustaliliśmy plan działania:

9 kwietnia "Ekspedycja Głomia -przedspływ" - dla tych którzy chcą przetrzeć szlak. Nie wiem dokąd dopłyniemy. Zadanie jest takie żeby sprawdzić przeszkody, może niektóre usunąć. Słowem coś dla twardzieli.
Organizujemy kajaki - deklarację kto jedzie  najpóźniej do 7 kwietnia.

13 kwietnia coś dla ludzi którzy lubią wodę. Opowieść o żeglowaniu na Mazurach. Będzie fajnie. Tym bardziej że do przedsmak do wieczoru szantowego 16 kwietnia w Magazynie gra zespół "Oj Tam" - " Gdzie ta keja..."

16 kwietnia start w terenie "Projekt Czarownica" - mam nadzieję że zdążymy z fabuła i przygotowaniem trasy. Nad wszystkim czuwają dwie ekipy: Fabularna (Marysia, Ida, Danusia, Iwona) i Terenowa ( Remigiusz, Jędrzej, Michał, Jakub, Jacek) - wszystko w ich rękach. To co widziałem i słyszałem zapowiada się świetnie. Zapraszamy - o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

7 maja "Ekspedycja Głomia" Spływ właściwy. Dla kobiet i dzieci zakończony ogniskiem.

21-22 maja "Zdobywamy Poznań" - wyjazd na rowery wokół Poznania. Planujemy nocleg. Transport rowerów do Poznania też trzeba zorganizować dlatego czekam na deklaracje kto jedzie.

2 komentarze:

  1. "7 maja "Ekspedycja Głomia" Spływ właściwy. Dla kobiet i dzieci zakończony ogniskiem." - a dla facetów czym? ;d

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak to czym....? Sprzątaniem kajaków ;-)

    OdpowiedzUsuń